TRANSPORT SZALUNKÓW-RUSZTOWAŃ

Transport rusztowań i szalunków

transport rusztowań

Plac budowy – miejsce, w którym w określonym czasie muszą się znaleźć określone maszyny, elementy konstrukcyjne oraz materiały budowlane. To od ich terminowych dostaw zależy powodzenie inwestycji oraz jej planowa realizacja. Dlatego zlecając usługi, takie jak transport rusztowań i szalunków oraz specjalistycznych maszyn budowalnych warto wybrać sprawdzoną firmę transportową.

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Mańk to forma transportowa z wieloletnim doświadczeniem. Naszą specjalnością jest transport HDS z użyciem hydraulicznych dźwigów samochodowych, dzięki którym z łatwością możemy załadować i rozładować dowolny ładunek wielkogabarytowy. Bazując na nieustannie modernizowanej flocie specjalistycznych pojazdów Mańk oferuje kompleksową obsługę transportową inwestycji budowlanych na różną skalę – od prywatnych domów jednorodzinnych, po przedsięwzięcia deweloperskie. W ramach obsługi inwestycji budowlanych oferujemy m.in.:

  • transport rusztowań,
  • transport szalunków.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.

Transport rusztowań

Rusztowania stanowią istotny element konstrukcyjny, którego nie może zabraknąć na żadnym placu budowy. To dzięki rusztowaniom pracownicy budowlani mogą bezpiecznie, a zarazem efektywnie wykonywać swoją pracę na wysokości nawet do kilkudziesięciu metrów nad ziemią. Kiedy na placu budowy zaczyna brakować rusztowań, prace ulegają spowolnieniu, co znacząco zagraża terminowej realizacji inwestycji. Dlatego tak ważne jest, żeby transport rusztowań powierzyć rzetelnemu przewoźnikowi.

Nasza firma transportowa od lat specjalizuje się w transporcie konstrukcji na potrzeby inwestycji budowlanych.  Obsługujemy wszystkie rodzaje rusztowań:

transport szalunków

  • ramowe,
  • modułowe,
  • stojakowe,
  • kozłowe,
  • wspornikowe,
  • jezdne,
  • systemowe,
  • specjalne.

Dysponując flotą samochodów HDS z łatwością załadujemy i rozładujemy zarówno ciężkie rusztowania warszawskie, jak i wykonywane z lekkiego aluminium rusztowania jezdne. Rusztowania dostarczamy do dowolnych miejsc na terenie kraju.

Transport szalunków

Szalunki to kolejne z niezwykle istotnych konstrukcji, których nie powinno zabraknąć na dobrze zarządzanym placu budowy. Ich głównym zadaniem jest tworzenie form, które w późniejszym czasie zostaną wypełnione mieszanką betonową. Szalunki stosuje się do „wylewania” fundamentów czy ścian.

Nasza firma od dawna zajmuje się transportem szalunków. W ramach oferowanej usługi transportujemy zarówno gotowe konstrukcje, jak i materiały do ich wykonania. Do transportu szalunków wykorzystujemy specjalistyczne samochody ciężarowe wyposażone w systemy HDS (hydraulicznych dźwigów samochodowych), które umożliwiają załadunek, transport i rozładunek elementów konstrukcyjnych o wadze od 2,5 do 16 ton.

Warszawa – pozostałe usługi transportowe na potrzeby inwestycji budowlanych

Jesteśmy warszawską firmą o zasięgu ogólnokrajowym. Na potrzeby inwestorów realizujemy szereg usług transportowych, w ramach których oferujemy m.in.:

Klientów zainteresowanych kompleksową obsługą transportową inwestycji budowalnych zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem firmy.