TRANSPORT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

transport materiałów Warszawa

Już transport materiałów na potrzeby remontu mieszkania bywa problematyczny, a co dopiero w sytuacji, kiedy budujemy dom, ogromną halę magazynową czy całe osiedle mieszkalne?

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe usługowe Mańk to rodzinna firma transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów świadczymy profesjonalne usługi transportowe, w ramach których obsługujemy m.in.:

  • transport rusztowań i szalunków,
  • transport maszyn i urządzeń,
  • transport materiałów budowlanych,
  • transport płyt drogowych,
  • transport kontenerów budowlanych.

Klientów zainteresowanych możliwością skorzystania z usług naszej firmy lub nawiązania stałej współpracy z przedsiębiorstwem Mańk zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą usług transportowych.

HDS – transport materiałów

transport materiałów budowlanych

Nasza firma dysponuje stale modernizowaną i optymalizowaną flotą samochodów wyposażonych w systemy HDS – hydraulicznych dźwigów samochodowych. Dzięki temu możemy z łatwością załadować i rozładować materiały budowlane o jednostkowej wadze od 2,5 do 16 ton bez konieczności wynajmowania dodatkowych urządzeń w postaci dźwigów rozładunkowych. To w połączeniu z terminową realizacją zamówień oraz bezpieczeństwem powierzanych nam transportów sprawia, że oferta transportu materiałów budowlanych firmy Mańk jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

W ramach usługi zajmujemy się transportem praktycznie wszystkich materiałów budowlanych – od materiałów na szalunki, przez cegły i gazobetony, aż po więźby i poszycia dachowych oraz całe moduły ścienne wykorzystywane do budowy domów w technologii szkieletowej. Obsługujemy materiały budowlane na paletach oraz elementy wielkogabarytowe

Klientów, których interesuje transport materiałów budowlanych zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów usługi.

Warszawa – transport płyt drogowych

transport płyt drogowych

Jako jedna z pierwszych firm transportowych na warszawskim rynku postawiliśmy na uniwersalny charakter naszej oferty oraz różnorodność obsługiwanych ładunków wielkogabarytowych. W ten sposób szybko zyskaliśmy renomę firmy transportowej, która z łatwością „udźwignie każdy transport” nawet ten najcięższy. Obok usług świadczonych na rzecz generalnych wykonawców inwestycji budowlanych, świadczymy również usługi na potrzeby budownictwa drogowego. Jako jedna z nielicznych firm transportowych obsługujemy transport płyt drogowych, które ładujemy i rozładowujemy przy użyciu systemu HDS. Dysponując samochodami z hydraulicznymi dźwigami samochodowymi możemy w znaczący sposób obniżyć koszt usługi transportowej, gdyż do załadunek i rozładunek przeprowadzamy we własnym zakresie bez konieczności angażowania dodatkowych urządzeń w postaci dźwigów przeładunkowych. Obsługujemy inwestycje drogowe na terenie całego kraju.

Inne usługi transportowe

Zajmujemy się głównie transportem materiałów, urządzeń i konstrukcji wykorzystywanych do realizacji inwestycji budowlanych. Nie oznacza to jednak, że nie podejmujemy się realizacji innych zleceń transportowych. Klientów zainteresowanych wynajmem samochodów HDS do swoich potrzeb lub zleceniem transportu określonych ładunków wielkogabarytowych zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Mańk.