Zadzwon: 604-614-615

O nas

Na przełomie 1997 i 1998 r., bracia Paweł i Marek Mańk połączyli swoje firmy transportowe w wyniku czego powstało P.H.U.”MAŃK”. Umocniło to pozycję nowej firmy na rynku oraz zaowocowało nowymi kontraktami. Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy w pierwszych latach działalności znacząco powiększyła się flota pojazdów.

 

Obecnie firma P.H.U. MAŃK świadczy usługi z zakresu transportu oraz rozładunku materiałów budowlanych, kontenerów, płyt drogowych oraz różnego rodzaju maszyn i rusztowań.
Flota naszych samochodów jest regularnie optymalizowana i unowocześniana
dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się różnorodnych zleceń. W ten sposób zaspokajamy oczekiwania Klientów co jest zgodne z naszym motto 
„Udźwigniemy każdy transport”. 

 

Dzięki znacznej liczbie pojazdów jesteśmy w stanie zagwarantować terminową realizację przyjętych zleceń, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów. Wieloletnie doświadczenie pozwala na indywidualne podejście do Klientów, doradztwo w zakresie możliwych wariantów transportu i rozładunku w sposób umożliwiający optymalizację kosztów świadczonych usług. Wykwalifikowana kadra kierowców z wieloletnim doświadczeniem jest gwarancją zadowolenia naszych Klientów.