Zadzwon: 604-614-615

Ile kosztuje transport HDS za km?

Planując transport kontenerów lub maszyn z załadunkiem i rozładunkiem powinniśmy zwrócić uwagę na ofertę transportu HDS. Transport HDS to specjalistyczna usługa transportowa samochodem wyposażonym w dźwig hydrauliczny umożliwiający załadunek i rozładunek w dowolnym miejscu, bez konieczności angażowania dodatkowych maszyn czy urządzeń oraz ich operatorów. Dzięki temu transport HDS, choć jego cena jest wyższa od ceny standardowej usługi transportowej, w ogólnym rozrachunku okazuje się nie tylko szybszy i mniej problematyczny, ale również bardziej opłacalny.

Ile kosztuje transport HDS?

Cena usług HDS jest bardzo zróżnicowana. Wszystko zależy od:

  • ilości kilometrów – zwyczajowo stawka za 1 km załadowanego samochodu spada wprost proporcjonalnie do wzrostu ilości kilometrów,
  • minimalnych parametrów ładunkowych samochodu – samochody HDS różnią się od siebie udźwigiem i ładownością,
  • objętości ładunku – koszt jednostkowy załadunku/rozładunku może się różnić w zależności od liczby transportowanych kontenerów lub urządzeń; dodatkowo trzeba liczyć się z tym, że nie zawsze jest on wliczony w cenę transportu HDS.

To wszystko sprawia, że transport HDS za 1 km może kosztować mniej lub więcej w zależności od stawki przyjętej przez danego operatora oraz tego jak elastyczny jest proponowany cennik.

Cena HDS w MAŃK Transport Warszawa

Jesteśmy specjalistyczną firmą transportową z siedzibą w mieście Warszawa. Od lat działamy na rynku usług HDS oferując wysokiej jakości usługi dźwigowe i transportowe szyte na miarę potrzeb Naszych Klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, i tak też wyceniamy. Naszym atutem jest duża i zróżnicowana flota samochodów HDS, która umożliwia nam optymalizację kosztów realizacji zlecenia poprzez dobór pojazdu o wymaganych parametrach minimalnych. Ceny naszych usług zależą od:

  • ilości kilometrów,
  • tonażu ładunku (co przekłada się na dobór pojazdu o określonych parametrach),
  • ilości jednostek do załadunku/rozładunku.

Klientów zainteresowanych uzyskaniem wiążącej wyceny zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Po zapoznaniu się ze szczegółami planowanego zlecenia przedstawimy Państwu kompleksową wycenę.